Huni Akademi
Ana Sayfa

Yönetim Danışmanlığı

Amacınız ister şirketinizi büyütmek, ister kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz stratejinizi belirlemenizde, doğru kararları almanızda ve bunları hayata geçirmenizde sizin yanınızda olacaktır.


Yönetim Danışmanınız olarak sizin için neler yapabiliriz?

Rekabet gücünüzü arttırırız
Uluslararası pazarlara hazırlarız
İç organizasyonu güçlendirir ve geliştiririz
Maliyetlerinizi azaltırız
Cironuzu arttırırız
Yönetim ve karar verme süreçlerinizi geliştiririz
Müşteri portföyünüzü geliştiririz
Verimliliği arttırırız
İnsan kaynaklarınızın niteliğini geliştiririz
Bilgi sistemlerinizi geliştiririz
Gelirinizi / Kazancınızı iyileştiririz

Yönetim Danışmanınız olarak size teorik, kitabi ve boş raporlar sunmuyoruz. Direk, memen uygulayabileceğiniz, hemen sonuç alabileceğiniz öneriler sunuyoruz. ROI (Return on investment) – yatırımın geri dönüş oranımız çok yüksektir. Harcadığınız paranın çok fazlasını kazanırsınız. Çünkü size kazandırınca ücretimizi alıyoruz.

Hibe, finansal destek proje danışmanlığı

Bir çok devlet kurumunca farklı adlar altında şirketlere finansal destekler veya hibeler verilmektedir. KOSGEB, TKDK – Tarım ve Kırsal kalkınmayı Destekleme Kurumu; bölgesel kalkınma ajansları, TÜBİTAK, AR-GE ve tasarım merkezleri için Kalkınma Bakanlığı gibi. Tüm bu kurumlar sizlerin iştigal konuları ile ilgili, sizlerin büyüklüğündeki, sizin gibi firmalara bu finansal destek ve hibeleri vermektedirler. Neden siz de bunlardan yararlanmayasınız?

Bu kurumlara başvuru işlemleri ve proje hazırlama süreci çok kritik olup, hazırladığınız proje ile kendinizi ifade ediyorsunuz. İşte biz de bu noktada kendinizi doğru proje ile ifade etmenize yardımcı oluyoruz.

Kalite belge danışmanlığı

En başta ISO9001:2015 belgesi olmak üzere, işletmenizin iştigal konusuna göre alabileceğiniz muhtelif kalite sistem belgeleri mevcuttur. Bu belgelerin alım süreci sadece evrak üzerinde değil gerçekten şirketinizde işlevsel gelişmelere de sebep olmalıdır.

Endüstri 4.0

Günümüzde moda bir terim olarak konuşulan Endüstri 4.0 kavramı aslında rekabetçi uluslar arası piyasada geri kalmamak için imalat sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaları etkileyen bir unsurdur. Dijitalleşen, robotların ve yazılımların, büyük verinin yönetimin olduğu uzun bir dönüşüm yolu Endüstri 4.o. Biz de size bu yolun yol haritasında yardımcı oluyoruz. Doğru takvim ile doğru adımlarla geri kalmadan Endüstri 4.0’a ilerlemenize yardımcı oluyoruz.


©2018 - Huni Akademi
0532 737 78 99
0212 212 18 22
info@huniakademi.com