Huni Akademi
Ana Sayfa

Kadromuz

Tahir Nadi Günal

Tahir Nadi GÜNAL

Kurucu Ortak/Danışman

Tahir Nadi Günal Linkedin

1968 Yılında K.Maraş doğumlu olan T.Nadi Günal 1986 yılında Maçka Teknik-Elektrik bölümünden, 1992 yılında A.Ü.İktisat fakültesi İktisat bölümünde eğitim aldıktan sonra 2,5 yıl NETAŞ A.Ş. bünyesinde çalışmıştır. Askerlik sonrası ofis otomasyonları ve yapısal kablolama konularında kendi şirketinde 7 yıl satış ve teknik destek konularında değişik sektörlere hizmet vermiştir. 1996 yılında profesyonel yönetici olarak bir Alman firmasında Satış Sonrası Hizmetler Md.olarak iş yaşamına devam etmiştir. Bu dönem içerisinde firmanın ve tedarikçilerinin TSE, CE ve San.Bakanlığı işlemleri, Kalite ve marka-patent işlemlerini yürütmüştür. TSE Standard hazırlık gruplarında ve TSE kalite kampusü test düzeneklerinin oluşturulma çalışmalarında ve HYB faaliyetlerinde bulunmuştur. ERP-Kurumsal kaynak planlaması implementasyon grubunda aktif rol almış ve hizmet sektörüne yönelik yazılım faaliyetlerinde bulunmuştur. Bu zaman zarfında İstanbul’da yayın yapan yerel değişik gazete ve dergilerde reklam-tanıtım işleri ve köşe yazarlığı yapmıştır. Bugüne kadar birçok Kalite organizasyonlarında ve eğitimlerinde katılımcı, konuşmacı ve denetçi olarak yer almıştır.

Istanbul Adli Yargi Ilk Derece Mahkemeleri bilirkisisi ve Fahri Trafik Müfettisidir. MMG, İTO üyesi, ADILDER Kurucu üyesi ve Satış Sonrası Hizmetler Derneği kurucu yönetim kurulu üyesi olan Günal, Huni Akademi bünyesinde eğitimci ve danışman olarak görevini sürdürmektedir.

Nadi@huniakademi.com

İletişim

Burak GÜNAL

Burak GÜNAL

Kurucu Ortak/Danışman

Burak Günal Linkedin

1971 doğumlu olup, İstanbul İngiliz Lisesi (Nişantaşı Anadolu Lisesi) mezunudur. Ardından tam burslu olarak Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitirdi. İş hayatına Yapı ve Kredi Bankasında Yönetici Adayı olarak başladı. Daha sonra reel sektöre geçip Almanya merkezli çok uluslu bir gıda firmasında yöneticilik yaptı. Adana fabrikası Genel Müdürlüğünün yanı sıra Kuzey Afrika, Arap Yarım adası, Türki Cumhuriyetleri bölgelerinin satınalma yetkilisi olarak çalıştı. Daha sonra bir girişimcilik denemesi oldu. Ardından tekrar profesyonel hayata geçip elektrik dağıtım şirketinde üst düzey yöneticilik yaptı. Aynı dönemde şirketin SAP projesinin yöneticiliğini de yaptı. Halen enerji ve yönetim danışmanlığı yapmaktadır.

İş yaşamı yanı sıra gönüllü ve sivil toplum çalışmaları olup uzun yıllardır profesyonellik, müzakere, satınalma, satış, kontrat yönetimi konularında eğitimler vermektedir.

JCI Genç Müteşebbisler ve Akdeniz İhracatçılar Birliği başkan yardımcılığı yaptı. Kalkınma Ajanslarında bağımsız değerlendirici olarak görev yaptı. Teknoloji konusunda bir bilişim dergisinde haftalık yazılar yazdı. Yerel bir gazetede köşe yazarlığı yaptı.

Profesyonel iş hayatı, verimlilik, kalite, imalat sanayi konularında çeşitli konferanslarda sunulmuş ve yayınlanmış Türkçe ve İngilizce makaleleri vardır.

Burak@huniakademi.com

İletişim

Murat GÜNAL

Murat GÜNAL

Kurucu Ortak/Danışman

Murat Günal Linkedin

Endüstri Mühendisliği lisans eğitimini tamamladıktan sonra Lancaster Üniversitesi/İngiltere’de 2000 yılında Yöneylem Araştırması alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yöneylem Araştırması, yönetimde daha iyi karar vermek amacıyla analitik yöntemlerin kullanılmasıdır. Yüksek lisans tezi olarak İngiltere’deki dijital eğlence ve medya platformu olan Ntl’in çağrı merkezleri için simülasyon modelleri geliştirmiştir. Bu modeller kullanılarak Ntl’in cağrı merkezlerindeki operatör planlaması yapılmıştır. 2004 yılında doktora eğitimi için yine Lancaster Üniversitesi’ne gitmiş ve 2008 yılında PhD ünvanı ile Yöneylem Araştırması doktora eğitimini tamamlamıştır. Doktora eğitimi kapsamında hastane süreçlerinin simülasyonu üzerinde çalışmış, İngiltere Ulusak Sağlık Hizmeti (National Health Service-NHS) hastanelerinde performans yönetimi ve hasta bekleme zamanları konularında araştırmalar ve uygulamalar yapmıştır. Tedarik zinciri, lojistik, sağlık ve hizmet sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Benzetim konusunda bir çeviri kitabı, çok sayıda akademik dergi ve ulusal/uluslararası konferanslarda makaleleri yayınlanmıştır.

Murat@huniakademi.com

İletişim


©2018 - Huni Akademi
0532 737 78 99
0212 212 18 22
info@huniakademi.com